Rivaldafényben
Három diákunk is szerepet kapott a Gárdonyi Géza Színházban

Keresztfalvi Bence 9.A, Lukácsi Boldizsár 10.A és Hegyi Máté 11.C is szerepet kapott a Gárdonyi Géza Színház Csínom Palkó című daljátékban. Boldizsár és Keresztfalvi Bence a gimnáziumi zenei tagozat tanulói, azonban mindhárman a kamarakórus tagjai.

Tehetséges fiataljaink számára a remek lehetőséget Dr. Nagy Zoltán, a színház zenei vezetőjeként is tevékenykedő, az Eszterházy Károly Egyetem ének-zene tanszékének főiskolai docense ajánlotta fel, akik meggyőzték Moravetz Levente rendezőt is. Keresztfalvi Bence pedig már rutinos énekesnek számít, hiszen számos ének és musical versenygyőzelemmel fűződik a nevéhez. A fiatalok nagyon élvezik a munkát és hálásak a lehetőségért. A darabban szerepet kapó diákjaink mindegyikének tervei között szerepel, hogy a későbbiekben a szakmában helyezkedjenek el.
A daljátékot január 25-én mutatják be a Gárdonyi Géza Színházban, a darabot az Eszterházy bérlettel rendelkezők kedvezményesen tekinthetik meg!

Sok sikert kívánunk!