Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Robot Rudy meghódította a Barkóczy utcát is
Nagy sikert avatott a meglepetésvendég

2018. március 8-án ellátogatott intézményünkbe iskolánk rendőre Lázár Levente, aki rendhagyó tanórát tartott "barátjával" Robot Rudival. A diákok nagy érdeklődéssel várták az előadást. Egész héten kérdések sorát tették fel pedagógus kollégáimnak, hogy ki lesz a meglepetésvendég ezen a tanórán?

Csodálkozva álltak a tornaterem bejáratánál, mikor Levente bácsi megérkezett. Érdeklődve hallgatták az előadást, melyet Robot Rudi tartott a biztonságos közlekedés ismérveiről. Ráadásként táncra hívta a kicsiket és nagyokat, akik örömmel tettek eleget a felkérésnek. Egy jó hangulatú, vidám és tartalmas előadást és bemutatót hallhattunk, illetve láthattunk. Köszönjük szépen ezt a rendhagyó órát az egri Rendőrkapitányságnak, és nem utolsó sorban Levente bácsinak az áldozatos munkáját, melyet már évek óta ellát iskolánkban.