A téli szünetig hátra van még :-): 10 nap
Sok érdeklődő, jó hangulat
Nyílt napok az EKE Gimiben

Várakozással teli időszak előzi meg intézményünkben a beiskolázáshoz kapcsolódó rendezvényeket. Ezen a héten a hatosztályos, úgynevezett kisgimnáziumunkba, valamint a hagyományos, négy évfolyamos képzéseink iránt érdeklődő diákokat és szüleiket vártuk.

A képzési tájékoztatókat idén is diákjaink élménybeszámolója, ének produkciói, kísérleti bemutatója színesítette, majd megnyíltak az osztálytermek és az érdeklődők szabadon tekinthettek be a nálunk folyó minőségi, tehetséggondozó munkába, az Alapfokú Művészeti Iskola nyújtotta lehetőségekbe egyaránt.

A kiváló tanulmányi eredmények, a fenntartó által biztosított szakmai támogatás, az egyedülálló infrastruktúra és a jól képzett, motivált pedagógusok a garanciái annak, hogy az EKEGIMI 2020-ban is a jó döntés!