Az őszi szünetig hátra van még :-): 7 nap
SPERLÁGH JÓZSEF EMLÉKFUTÁS
Szeptember 19. - Érsekkert

A tanév mozgásos kezdeteként, vállalkozó kedvű Bartók téri tanulóink részt vettek az őszi versenyszezont elindító Sperlágh József emlékfutáson. A kifejezetten kedvcsináló városi rendezvény távjai és helyszíne is gyermekcsalogató, mert az Érsekkert árnyas sétányain kijelölt pályán 700 métert kellett teljesítenie az I. és II. korcsoportos lányoknak és fiúknak. 20 fős csapatunk nagy kedvvel és erős versenyszellemmel vett részt a futamokon, aminek meg is lett az eredménye, mert öten állhattak fel a dobogó valamelyik fokára és a többiek is szívvel-lélekkel küzdöttek önmagukkal, az ellenfelekkel és a távval. Elismerésre méltóan teljesítettek tanulóink a 10. számú általános iskola sok-sok atlétájának sűrűjében.

Résztvevő tanulóink és eredményeik:

1.b
Katona Amina (I. korcsop.) – korosztályos 1. helyezés és iskolai csapatunk házibajnoka.

3.a
Ragó Zalán (I. korcsop.) – korosztályos 2. helyezés és iskolai csapatunk házibajnoka.
Tóth Lili (I. korcsop.) – korosztályos 3. helyezés és iskolai csapatunk házibajnoka.
Országh András (II. korcsop.) – korosztályos 12. helyezés és iskolai házibajnok.

3.b
Pabolkov Míra (II. korcsop.) – iskolai csapatunk 3. helyezettje.
Utasi Júlia (II. korcsop.) – iskolai csapatunk 5. helyezettje.
Nagyjánosi Sára (II. korcsop.) – iskolai csapatunk 7. helyezettje.
Koncz Dominik (I. korcsop.) - korosztályos 6. helyezés és iskolai csapatunk házibajnoka.

3.c
Páldi Lilien Hanna (II. korcsop.) – iskolai csapatunk 6. helyezettje.
Deme Balázs (I. korcsop.) – iskolai csapatunk 2. helyezettje.
Fónad Milán (II. korcsop.) – iskolai csapatunk 4. helyezettje.
Jakubik Dalma (II. korcsop.) – iskolai csapatunk 4. helyezettje.

4.a
Beksi Dalma (II. korcsop.) – iskolai csapatunk 4. helyezettje.
Katona Korinna (II. korcsop.) – korosztályos 1. helyezés és iskolai csapatunk házibajnoka.

4.b
Hugyina Márk (II. korcsop.) – iskolai csapatunk 2. helyezettje.
Asztalos Máté (II. korcsop.) – iskolai csapatunk 3. helyezettje.
Deme András (II. korcsop.) – iskolai csapatunk 4. helyezettje.

4.c
Földi Jázmin (II. korcsop.) – korosztályos 2. helyezés és iskolai csapatunk 2. helyezettje.

5.b
Janicsák Viktória (II. korcsop.) – iskolai csapatunk 8. helyezettje.

7.c
Tóth Sebestyén Bence (IV. korcsop.) – korosztályos 1. helyezés és iskolai csapatunk 1. helyezettje.

Gratulálunk minden tanulónknak és dobogós helyezettjeinknek!

További lelkes és eredményes sportolást kívánunk!