Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Sport és tanulás, szorgalom és kitartás
Két tanulónk is Magyarország Jó tanulója, jó sportolója

Fontos a visszacsatolás. A teljesítmény elismerése, a biztatás, a motiváció! Fontos, hogy mindenki találja meg magában a lehetőséget, majd tegyen érte és fejlessze, építse addig, amíg ez a kitartás meg nem hozza gyümölcsét. Szerencsére sok tanulónkra igazak ezek az állítások, de közülük most ketten, nemcsak helyi, hanem országos szinten is beírták magukat a legjobbak közé! Majoros Rózsa és Kocsik Eszter amellett, hogy kiváló sportemberek, tanulmányaikban sem kötnek a kompromisszumot, példát mutatva társaiknak, hogy egyszerre több területen is lehet kiválóan teljesíteni! Rózsa a sakkasztalnál, Eszter a tájfutó viadalokon bizonyítja rátermettségét, emellett pedig az osztályteremben a számonkérések során is megállják a helyüket! Nem keresnek kifogást, nem kötnek kompromisszumot!
Mindketten elnyerték az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett „Magyarország jó tanulója − jó sportolója" címet, az erről szóló dokumentumot a közeljövőben, postán vehetik majd át diákjaink!
Szívből gratulálunk diákjainknak, további szép sikereket kívánunk, melyekkel társaikat is ösztönözhetik!