Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
A nyári szünetig hátra van még :-): 8 nap
Szárnyakat kaptak a gyökerek mellé
Elbúcsúztak a nyolcadikosok a Bartók téri épületben

3 végzős osztály ballagott el június 15-én a Bartók téri épületből. Idén rendhagyó módon két, nyugállományba vonult kolléga is így köszönt el. A 8.b osztállyal Villangó Pálné, a 8. c-sekkel pedig Tarjányiné Szűcs Zita tanárnő búcsúzott. 

Az utolsó osztályfőnöki órán diákjaink megkapták az utolsó, útra bocsájtó jótanácsokat, majd iskolatársaik, szeretteik gyűrűjében vettek búcsút általános iskolai tanulmányaik színhelyétől. A végzősöket Szűcsné Hütter Eszter igazgatóhelyettes köszöntötte saját és az osztályfőnök által írt szavakkal. Kiemelte: a gyerekek a szüleiktől kapták a gyökereiket, melyre támaszkodhatnak, mely a biztos támaszt nyújtja nekik. Az elmúlt 8 év során pedig az iskola szárnyakat adott, hogy a tudás birtokában további lehetőségek felé szárnyalhassanak.

A műsort a 7. és 8. osztályosok beszédein túl Barta Iringó éneke és a gimnáziumi kórus által ismét magas sínvonalon előadott dalai tették emlékezetessé.
A díszünnepségen díjazták azokat a tanulókat, akik tanulmányi és sporteredményeikkel, példamutató magatartásukkal élen jártak, valamint kitüntetést kapott Villangó Pálné, Jutka néni is, aki pedagógusként és emberként is hiányozni fog a gyakorlós közösségből.

 

További fotók ITT!


A díjazottak:

Szent-Györgyi Albert Emlékplakett

 

Villangó Páné
Rácz Hajnalka

 

Eszterházy Károly Egyetem Gyakorlóiskolájáért Emlékérem
ARANY FOKOZAT

Murányi Lili
Murányi Réka
Fejes Ábel
Erdélyi Botond
EZÜST FOKOZAT 

Kalotai Panna
Kovács Ádám
Rottenstein Kornél
Beretka Viktor


BRONZ FOKOZAT

Besenyei Sára
Koczka Bendegúz
Kocsik Eszter


Jó tanuló, jó sportoló

Kurucz Aida


Kiváló sportoló

Blaskó Nikol


Művészetért díj

Irodalmi díj Gál Natália


8 éven át kitűnők:
Besenyei Sára
Murányi Lili
Kocsik Eszter
Rácz Hajnalka
Erdélyi Botond
Koczka Bendegúz Kristóf
Kurucz Aida


Az anyanyelv ápolásában, kitartásban és magyarságtudatban példát mutató magántanulónk

Wiebe Anton Kristóf

 

B2 – komplex nyelvvizsgát szerzett tanulóink:
Bartók Noémi
Beretka Viktor
Besenyei Sára
Erdélyi Botond
Majoros Rózsa
Rácz Dominik
Szert Noémi