A téli szünetig hátra van még :-): 10 nap
Szép eredmények a palóc mesemondó versenyen
Lászlófi Glóriát első helyezést ért el

Az idén már XX. alkalommal szervezték meg a megyei Palóc mesemondó találkozót, mely rendezvény célja a népmesei hagyományok ápolása a palóc kultúra megőrzése. Az idei találkozó újra Egerben volt, a szervező intézményben, az Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskolában.
Apcról, Gyöngyösről, több egri iskolából, de megyehatáron túlról is érkeztek nagy mesélők. A zsűri elnöke a méltán hírneves nagy palóc mesélő, Badin Ádám volt, aki otthonában, Palócföldön meseszínházat is vezet.
A nívós jubileumi megmérettetésen iskolánk kisdiákja, Lászlófi Glória ért el első helyezést! Felkészítője Márkus Róbert Zsolt tanárúr volt.
Jelenlétükkel emelték a verseny színvonalát Sipos Zsuzsa néni 5/a osztályos tanítványa, Fülep Julianna, és Robi bácsi osztályába, a 6/c-be járó Hajas János Domonkos is.
Így a XX. Palóc mesemondó találkozón az EKE Gyakorlóiskolája volt a legnagyobb létszámot kiállító intézmény.