Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Szép eredmények a szakképzésen
Műhelymunka

A hónap elején nyílt Rozgonyi Márton, szakképzésünk tavaly végzett diákjának tárlata Salgótarjánban a Madách Imre Gimnáziumban. Marci az idei tanévet a Soproni Egyetem Simonyi Károly Faipari és Faanyagtudományi Karának Alkalmazott Művészeti Intézetében folytatta. A kiállítást volt tanára Fejes Adrienn nyitotta meg. A kiállítás megnyitó során Marci iskolánk szakképzésének hírét szakmai prezentációjával is méltatta.

A hétvégén rendezték meg a VIII. Heves Megyei Amatőr Tárlatot  a Vitkovics-házban. Iskolánk öt tanulója nevezett a tárlatra munkájával.
Kovács Anna Petra, Erős Zelma Szabina iskolánk 10. évfolyamos tanulói felkészítő tanáraik: Válóczi- Major Katalin, Fejes Adrienn. Bencsik Beáta, Maldrik Laura 12. évfolyamos diákok kik Molnár Erikával, Bugyi István Józseffel és Fejes Adriennel dolgoztak közösen. Kiállításo minden diákunk munkája látható, ami fontos viszacsatolás mind a gyerekek, mind pedig felkészítőik számára. A tárlat II. Helyezett alkotója Iskolánk 14. évfolyamos diákja Marcalek Mercédesz. Felkészítő tanára Fejes Adrienn volt.

 

Gratulálunk!