A vakációig hátra van még :-): 22 nap
Szépírók találkozója
Kerekedtek a gyöngybetűk

24 lelkes, 2-4. osztályos kisdiák ragadott íróeszközt és a lehető legszebb betűikkel vetették papírra, hogy mitől is szép a hőn áhított tavasz. Az Aranytoll – Szépírók találkozója egy kellemes délutáni program volt a Bartók téri könyvtárban, melynek célja nem a versenyzés volt.

Kézírásunk folyamatosan változik, s bár vannak betartandó szabályok, az írás külalakjának szépségét a rendezettség, az átláthatóság, a jól tagoltság és természetesen a kifogástalan helyesírás is erősíti. A játékos, mozgásos bemelegítést követően kisebbek még ceruzával, a nagyobbak már tollal másolták le a kiosztott szöveget, majd a találkozó végén mindenki kapott ajándékot. Az elkészült munkák a Bartók téri aulában tekinthetők meg.

Köszönjük Dremmelné Bárdos Lilla áldozatos, szervező munkáját!