Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Színes hordók a Szépasszonyvölgyben
Szakképzős diákjaink keze nyomán

Iskolánk szakképzésének tanulói és tanárai, a Márai Központ felkérésére, 2017-szeptember 08-án a Szépasszonyvölgy Weekend programjához kapcsolódva hordókat festettek. A völgy hétvégi szüreti programsorozatának részeként tanulóink, a pincék bejáratánál elhelyezkedő hordókat díszítették terveikkel. Munkáik az idei szüreti tér dekorációját, a babzsákfotelek és fények hangulatát is erősítették. A diákok szakmai óráikon előzetes terveket készítettek, majd a helyszínen délelőtt dolgoztak a választott pincék hordóinak kivitelezésén. Jó hangulatban, folyamatos munkával, tizenöt hordót készítettek tanulóink. A programokat látogató vendégek koradélután már megtekinthették, az elkészült ötletek, dekoratív változatait. Munkáinkat, a diákok elmesélése alapján is örömmel fogatták a járókelők és a programot szervezők egyaránt. Színes, ötletes alkotásaikat siker övezte. Ezúton is köszönjük a programban résztvevő diákok és tanárok munkáját.