Szinopszis
Egy félév metszete a Vitkovicsban

Képző-, mozgókép-és zeneművészet kart karba öltve ünnepelte a tehetséget péntek délután a Viktovics házban. A Szinopszis címmel megnyílt tárlaton a művészeti képzésben résztvevő tanulóink munkáit tekintheti meg a nagyközönség.

A különböző technikával készült képek, kisplasztikát, mozgóképi, animációs munkák mutatják, hogy milyen sokszínű képzést kapnak diákjaink, akik maguk is örömmel szemlélték maguk és egymás alkotásait. A tárlatot Dr. Orosz Csaba az Eszterházy Károly Egyetem Vizuális Művészeti Intézetének egyetemi docense nyitotta meg, aki elismerőleg szólt a kiállítás anyagáról.

A délután hangulatát iskolánk kamarakórusa alapozta meg, akik klasszikus Kodály művek mellett, kortárs dallal is megörvendeztették az érdeklődőket.

Diákjaink alkotásaiból a közel jövőben az egri bevásárlóközpontban nyílik kiállítás.