TanART
Tanári kiállítás nyílt a TISZK-ben

Egy különleges tárlat nyílt az iskolánk Bartók téri épületéhez tartozó TISZK galériájában. Az intézményünkben vizuális művészetet oktató pedagógusok, művésztanárok egy-egy munkái színesítik a falakat.

A Magyar Festészet Napjához kapcsolódó kiállítás célja, hogy betekintést nyerhessünk azokba az alkotásokba, melyeket az itt oktatók szabadidejükben, belső motivációtól vezérelve vittek vászonra, papírra, textilre. Láthatók fotók, plakátok, installációk, különböző technikával és témában készült alkotások, melyek Bugyi István József, Bulla Márta, Czeglédi Tamás, Fekte Mária, Fejes Adrienn, Igric Eszter, Kovács Ágnes, Molnár Erika, Nyerges AdriennTóth Melinda, Válóczi Krisztina, Válóczi- Major Kata kezei által jöttek létre. A kiállítás megnyitóját Tóth Anna gondolatai és a gimnáziumi kamarakórus színesítették.