Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola,
Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum
Táncsportok Magyarországi Szövetségének Őszi Kupáján
2022

Három osztállyal indultunk a Modern Táncsportok Magyarországi Szövetségének Őszi Kupáján Soroksáron.????
Nagyon szép eredményeket értünk el. Az alapfok másodikasai Mozdulatművészet gyerek formációban ELSŐ helyezést kaptak a Fűzfa a vízparton táncukkal. A/3 évfolyam Az idő fogsága produkciója szintén ELSŐ lett Modern-Lyrical formáció gyerek kategóriában.
A nagyok vegyes csoportja, hol A/5 és továbbképzős tanítványaink táncolnak, szólóikkal ötödik, hatodik helyezést, a duettek ötödik, harmadik és második helyezést értek el. A Védák éneke a Kortárs felnőtt kategória második helyét szerezte meg. Ennek az országos versenynek tavasszal lesz a következő fordulója és végcél a világkupán való sikeres szereplés.
A koreográfiákat színpadra álmodta Rubi Anna és Gulyik Judit, ki a csoportok felkészítője is.
Büszkék vagyunk táncosaink teljesítményére❗️
Iskolánk hírnevét ismét öregbítették!

Fejlesztési projektek