Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Újra itt a tavasz, meghozta az atlétikai sikereket :-)
Futásban is jók vagyunk!

A Megyei Mezeifutás Diákolimpia 2019. március 21-én a maklári reptéren került megrendezésre, ahol gimnazista diákjaink nagyon szépen szerepeltek. Kitartásukkal és tehetségükkel sikerült a lányoknak ezüst-, illetve bronzérmet szerezni, de a fiúk is becsületesen helytálltak a küzdelemben.

 

 

 

 

 

 

 


Eredmények:
V. kcs. lány csapat 3. hely
Csapattagok: Ács Fanni, Eszenyi Boglárka, Turcsányi Hanna, Szendi Zsófia


VI. kcs. lány csapat 2. hely (országos döntőbe jutottak)
Csapattagok: Szabó Alexandra, Vislóczki Bianka, Nagy Klementina, Pásztor Zsófia


V. kcs. fiú csapat 5. hely
Csapattagok: Makay Bendegúz, Nováki Máté, Parádi Balázs, Sass Martin, Szabó László

 

VI. kcs. fiú csapat 4. hely

Csapattagok: Fügedi Gergely, Nagy Marcell, Rideg Hunor, Szilágyi Martin, Vincze Zsombor

 

A pályabajnokságon a Megyei Atlétika Diákolimpián is számos sikert értek el tanítványaink 2019. április 29-én és 30-án a Szentmarjai Stadionban.

 


Eredmények:
100 m-es síkfutás V.kcs. lány: Bárány Zsófia (11.b) 5. hely
100 m-es síkfutás V.kcs. fiú: Parádi Balázs (9.c) 6. hely
200 m-es síkfutás V.kcs. fiú: Szabó Levente (11.c) 3. hely
Péter Dominik (11.c) 4. hely
Rideg Hunor (12.b) 5. hely
800 m-es síkfutás V.kcs. lány: Szabó Alexandra (9.a) 4. hely
1500 m-es síkfutás V.kcs. lány: Szendi Zsófia (9.c) 1. hely
Szabó Alexandra (9.a) 2. hely
1500 m-es síkfutás VI.kcs. lány: Pásztor Zsófia (12.c) 2. hely
3000 m-es síkfutás VI.kcs. lány: Pásztor Zsófia (12.c) 2. hely
4x100 m-es váltófutás 5. hely; Fügedi Gergely, Péter Dominik, Rideg Hunor, Szabó Levente
súlylökés V. kcs. lány: Szabó Alexandra (9.a) 4. hely
súlylökés V. kcs. fiú: Pusoma Győző (9.c) 4. hely
súlylökés VI. kcs. fiú: Matina Ervin Marcell (12.c) 1. hely
diszkoszvetés VI. kcs. fiú: Matina Ervin Marcell (12.c) 1. hely
Fügedi Gergely (12.c) 2. hely
gerelyhajítás VI. kcs. fiú: Matina Ervin Marcell (12.c) 2. hely
Fügedi Gergely (12.c) 3. hely
gerelyhajítás VI. kcs. lány: Pásztor Zsófia (12.c) 2. hely
távolugrás VI. kcs. lány: Fodor Alexandra (12.b) 1. hely
Vislóczki Bianka (11.b) 2. hely
magasugrás V. kcs. lány: Turcsányi Hanna (9.c) 1. hely
Ács Fanni (9.c) 2. hely

 

Gratulálunk a szép eredményekhez és jövőre is sok sikert kívánunk mindnyájuknak!

 

Gomány Melinda
felkészítő testnevelő