Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános,
Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Varázstáskával érkezett a rendőr bácsi
Az elsősöket látogatta meg iskolánk rendőre

Idén is meglátogatta első osztályosainkat iskolánk rendőre. Lázár Levente rendőrhadnagy immáron hatodik osztályos lett, tehát már hat éve vigyázza iskolánk tanulóinak testi épségét, részt vesz a rendezvényeinken és tart felvilágosító tájékoztató fórumokat diákjainknak.

A legkisebbek legnagyobb örömére idén sem érkezett üres kézzel a rendőrbácsi! Két, a közlekedésbiztonságot játékos módon bemutató kisfüzettel valamint, egy varázstáskával érkezett és arra kérte a gyerekeket, hogy bizalommal forduljanak hozzá, ha bármilyen problémájuk adódik.

A kis nebulók örömmel, cserfes érdeklődéssel fogadták a meglepetést és ígértet tettek, hogy igyekeznek minden szabályt betartva, körültekintően közlekedni!