Véget ért a teremdíszítő verseny a Bartók téren!
-

Február hónapban teremdíszítő versenyt hirdettünk. A gyerekek nagy lelkesedéssel vetették bele magukat a munkába. Hosszas készülődés után lezajlott a verseny zsűrizése és eredményhirdetése. A 7. és 8. osztályos DÖK-ös képviselők segítségével végigjártuk a termeket. Megállapítottuk, hogy az osztályok közös munkája elérte célját, hiszen szebbnél szebb és kreatívabb ötletek valósultak meg. Olyan szép és vidám díszítésű osztálytermek születtek, ahová diáknak és tanárnak egyaránt öröm belépni. Nehéz döntés után született meg az eredmény. A fődíj óriáspizza volt.
                                                         I. helyezett: 5. a osztály
                                                        II. helyezett: 7. c osztály