Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános,
Közép, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
XXXI. Országos Gyermek Táncművészeti Fesztivál döntőjén
-

Szombaton az alapfok első és második évfolyama részt vett a Táncpedagógusok Országos Szövetsége által rendezett XXXI. Országos Gyermek Táncművészeti Fesztivál döntőjén. A rangos zsűri, melynek elnőke Földi Béla és tagjai is kiemelkedő szaktekintélyek; Szollás Erzsébet, Szakály György, Molnár Krisztina és Kelemen Béla az MMA főosztályvezetője volt. 38 produkció vett részt a megmérettetésen. A negyedikesek 15 táncosa, AZ IDŐ FOGSÁGÁBAN koreográfiájával, karaktertánc nagycsoport kategóriában elhozta az ELSŐ helyezést!
A harmadikosok FŰZFA A VÍZPARTON tánca MÁSODIK lett mozdulatművészet nagycsoport kategóriában e rangos versenyen! A koreográfiát készítette és a tanítványainkat felkészítette Gulyik Judit.