2023-1-HU01-KA121-SCH-000126119 Pályázat

A 2023-1-HU01-KA121-SCH-000126119-es sikeres pályázatunk keretén belül vettem részt egy 7 napos, Mindfulness kurzuson, amelynek címe: MINDFULNESS AND MEDITATION: WELL-BEING AT SCHOOL AND LIFE.

A kurzust a PMS ERASMUS PLUS (PMSE+) képzőintézmény szervezésében valósult meg Spanyolországban, Alicantéban. A tanfolyam egy fantasztikus lelki utazás volt, amelyet María a spanyol trénerünk felkészülten és hatalmas szeretettel vezetett. A finn, lengyel, német, osztrák és horvát kollégákkal együtt vettünk részt ezen az úton. Ahol megismerhettük egymás iskolarendszerét, szokásait. Rengeteget tanultunk Önmagunkról és egymástól. A kurzus nagyon gyakorlat orientált volt. Megtapasztaltuk a tudatos jelenlét érzését és sokat meditáltunk. A Chi-Kung óráinkat a tengerparton élvezhettük a naplementével és napfelkeltével. Ingyenes kirándulást szerveztek nekünk Tabarca szigetére és vezetett városnéző túrán fedezhettük fel a várost. A tanfolyam egy közös paella főzéssel zárult.

IMG_20231011_102439