BEIRATKOZÁS EKKE GYAKORLÓ GIMNÁZIUM ÉS TECHNIKUM 2023/2024-ES TANÉV

KEDVES SZÜLŐK! KEDVES FELVETT DIÁKJAINK!

Értesítünk mindenkit, hogy a leendő 9. évfolyamos és 7. évfolyamos tanulók BEIRATKOZÁSA a tájékoztató levélben kiküldöttek alapján, a következő időpontokban és helyszínen lesz. Kérünk mindenkit, hogy a kijelölt időpontban érkezzen:

7.E osztály: 2023. június 22. 13:00 óra és 15:00 óra

9.A osztály: 2023. június 21. 9:00 óra és 11:00 óra

9.B osztály: 2023. június 22.  9:00 óra és 11:00 óra

9.D osztály (oktatási szakasszisztens, technikum):

2023. június 21. 13:00 óra, ennek a csoportnak 10:00 órától orvosi alkalmassági vizsga

Helyszín: EKKE Gyakorló Bartók téri épülete, Eger, Bartók tér 4. 100-as terem

Figyelem! A termet a Trinitárius utcáról, az Eszterházy étterem bejárata felől tudják megközelíteni. Kérjük, figyeljék a kiírásokat.

A beiratkozáshoz a következő dokumentumokat hozzák magukkal:

·         az általános iskolai bizonyítvány;

·         személyi igazolvány másolat

·         lakcímkártya másolat

·         TAJ kártya másolat

·         szülő által kitöltött és aláírt menza igénylőlap (nemleges válasz esetén is kérjük aláírva elhozni)

·         tanulóbiztosításra 3000.- – 15.000.- Ft;

(a biztosítás nem kötelező, illetve a különböző típusokból lehet választani)

·         oltási könyvből a védőoltásokról másolat, adatlap, védőnői nyilatkozat

·         a diákigazolvány igényléshez szükséges kormányhivatal által készített adatlap

Tájékoztatjuk az oktatási szakasszisztens képzésbe felvételt nyert tanulók szüleit az alábbiakról:

A tanulónak a beiratkozás előtt beiskolázási orvosi vizsgálaton kell részt venni.
A vizsgálathoz audiológiai szakrendelésen elvégzett hallásvizsgálat szükséges, (a szakrendelésre az iskolaorvos által megírt beutalót a tájékoztatólevélhez mellékeltük) ennek eredményét hozzák magukkal már a beiratkozásra, illetve krónikus betegség esetén 1 éven belüli szakorvosi lelet, szemüveges tanulóktól a dioptriáról lelet. Kérjük a beutalón a tanuló hiányzó adatait – TAJ számtöltsék ki.

Kérjük – amennyiben még nem tette meg -, juttassa el hozzánk gyermekének azon igazolásait, amelyek a későbbiekben szükségesek lehetnek különböző esetleges kedvezmények megállapításához (tartós betegség, szakértői bizottság szakértői véleménye alapján megállapított fogyatékosság, három vagy több kiskorú él a családban, rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény). Minden tanuló térítésmentesen kapja tankönyveit.

A gólyatáborral kapcsolatos információkat elküldtük, ami fontos a beiratkozáson történik a tábor díjának és a póló árának befizetése is.

A gólyatábor időpontja: 2023. augusztus 23-25. (szerda-péntek)

A részvételi díj: 25.000 Ft, amely tartalmazza az utazás, szállás, teljes ellátás és programok költségeit

Póló ára: 2500 Ft

A beiratkozással kapcsolatban a gim@uni-eszterhazy.hu, és a kalo.aniko@uni-eszterhazy.hu e-mail címen, illetve hétfői napokon, a titkárságon a 36/413-976 telefonszámon kaphatnak felvilágosítást.

Várjuk Önöket szeretettel!

Kaló Anikó