Tájékoztató a Központi felvételi vizsgáról 6. és 8. osztályos általános iskolai tanulók részére!

Tisztelt Szülők, kedves Vizsgázók!

Örömmel vettük jelentkezésüket a központi írásbeli felvételi vizsgákra, az alábbi tájékoztatóban foglaljuk össze a vizsga lebonyolításával kapcsolatos fontosabb tudnivalókat.

A vizsgabehívókat 2024.01.08-án postáztuk a vizsgázó nevére, a jelentkezési lapon megadott értesítési címre. Amennyiben a héten nem érkezik meg a tanuló vizsgabehívója, a gim@uni-eszterhazy.hu email címen érdeklődjenek.

Helyszín: Egri Barkóczy u. 5.

Ideje: 2024. január 20., 10.00 óra

Megjelenés a vizsga helyszínén: 2024. január 20., 9.30-kor

A terembeosztást a vizsgabehívó tartalmazza, illetve a portán kihelyezett paravánon  megtekinthető.

Mit hozzon magával a tanuló?

• személyazonosságot igazoló okmányt (személyi igazolványt vagy diákigazolványt)

• vizsgabehívót

• kék golyóstollat

A kijavított vizsgadolgozatok megtekintésének időpontja:

2024. január 25-én lesz 8.00-16.00 óra között, helyszín: Barkóczy u. 5.

Ha a vizsga napján a tanuló beteg, kérjük, értesítsék az iskola titkárságát a vizsga megkezdéséig:

Email: gim@uni-eszterhazy.hu

Tel: 36/413-976

Pótló írásbeli vizsga időpontja

2024. január 30. 14.00 óra

Pótló írásbeli vizsgát azok a tanulók írhatnak, akik az előző írásbelin alapos ok miatt nem tudtak részt venni. A vizsgázók által benyújtott, indoklással alátámasztott írásos kérelem mérlegelése, a benyújtott igazolások elfogadása a központi írásbeli vizsgát szervező intézmény igazgatójának jogköre.

A központi írásbeli vizsgákhoz minden felvételizőnek sok sikert kívánunk!